Модель: T-XL4B+800/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na standardowy prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2 osiągana jest przy obciążeniu znamionowym do 30VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na montaż na przewodach lub szynach o odpowiednich wymiarach. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, przy czym opcjonalnie dostępna jest możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Wymiary fizyczne produktu wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.