Модель: T-XL4B-800/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 @max 30VA
Przekładnik prądowy XL4B-800/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 30VA. Komponent pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, przy czym istnieje możliwość zainstalowania go na szynie DIN przy użyciu dodatkowych elementów. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.