Модель: T-XL4B-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz przystosowana jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 21mmx21mm lub 31mmx15mm. Całkowite wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.