Модель: T-XL4B+750/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-750/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S osiągana jest przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.