Модель: T-XL4B+750/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-750/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4B-750/5A-0.2 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 20VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, a zewnętrzne wymiary obudowy to 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze od -20°C do 45°C.