Модель: T-XL4B-750/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-750/1A
Опис
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B-750/1A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na wartość wtórną 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy 20VA, natomiast przy obciążeniu do 30VA klasa dokładności kształtuje się na poziomie 1 lub 3.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C. Element można montować poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN, a dopuszczalne rozmiary szyn prądowych wynoszą 21x21mm oraz 31x15mm.