Модель: T-XL4B-75/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/5A
Опис
Przekładnik prądowy 75/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 2,5VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Element może być eksploatowany w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.