Модель: T-XL4B-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B-75/1A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50...60Hz przy temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o maksymalnych wymiarach 21mm x 21mm lub 31mm x 15mm.