Модель: T-XL4B-60/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-60/5A
Опис
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL4B-60/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 2,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm, co pozwala na montaż przewodu o określonym przekroju. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.