Модель: T-XL4B-60/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-60/1A
Опис
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy XL4B-60/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 60A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 dla obciążenia 2,5VA oraz 3 dla obciążenia 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik dopasowany jest do szyn prądowych o wymiarach 21x21mm lub 31x15mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.