Модель: T-XL4B+500/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-500/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL4B-500/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne modułu wynoszą 74x45x98mm.