Модель: T-XL4B+400/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje z częstotliwością w zakresie 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Wewnętrzna średnica otworu na przewód wynosi 26mm.