Модель: T-XL4B-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL4B przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o natężeniu 300A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążeń do 10VA oraz odpowiednio 1 i 3 dla obciążeń do 15VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub za pomocą opcjonalnego uchwytu na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 26mm i jest przystosowany do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 21x21mm lub 31x15mm. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 74x45x98mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy urządzenia to -20°C do 45°C.