Модель: T-XL4B+250/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.39 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-250/5A-0.2S
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania wysokich prądów pierwotnych o wartości 250A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w sieciach o częstotliwości 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.