Модель: T-XL4B+250/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-250/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy serii XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 26mm, a wymiary całkowite obudowy to 74x45x98mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.