Модель: T-XL4B+200/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-200/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4B-200/5A-0.2 przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA. Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na przewodach szynowych o odpowiednim przekroju.