Модель: T-XL4B-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.