Модель: T-XL4B-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4B przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 200A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 21mmx21mm lub 31mmx15mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74x45x98mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.