Модель: T-XL4B+150/5A-0.2S
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-150/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4B-150/5A-0.2S jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 26mm, a gabaryty zewnętrzne to 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.