Модель: T-XL4B+125/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-125/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 125A do poziomu prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 26mm, natomiast jego całkowite wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.