Модель: T-XL4B+125/5A-0.2
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-125/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4B-125/5A-0.2 charakteryzuje się prądem wejściowym 125A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i osiąga klasę dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, przy czym możliwe jest zastosowanie szyny DIN za pomocą opcjonalnych akcesoriów. Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm, a jego wymiary zewnętrzne to 74x45x98mm. Urządzenie jest przeznaczone do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.