Модель: T-XL4B-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4B-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL4B-125/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i jest przystosowany do pracy w warunkach temperaturowych od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 26mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Element może być montowany poprzez przykręcenie bezpośrednie lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.