Модель: T-XL4A-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4A-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i zapewnia różne klasy dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy maksymalnie 7,5VA. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór o średnicy wewnętrznej 20,4mm oraz jest przystosowana do montażu poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Dopuszczalne wymiary szyny prądowej wynoszą 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 74x45x98mm.