Модель: T-XL4A-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL4A-75/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje zmienną klasę dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja elementu charakteryzuje się średnicą wewnętrzną 20,4mm oraz wymiarami zewnętrznymi 74x45x98mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, a opcjonalnie także na szynę DIN. Rozmiar szyny prądowej wynosi 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm, co pozwala na różnorodne sposoby instalacji w układach pomiarowych.