Модель: T-XL4A-500/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-500/5A o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 5A jest przeznaczony do pracy w instalacjach o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA, klasą 1 przy 15VA oraz klasą 3 przy 25VA. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż bezpośrednio przez przykręcenie lub za pomocą opcjonalnego zestawu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 20,4mm, a wymiary szyny prądowej mogą wynosić 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Całkowite wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 74mm x 45mm x 98mm, przy dopuszczalnym zakresie temperatury pracy od -20°C do 45°C.