Модель: T-XL4A-500/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-500/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 500A do poziomu prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 15VA, klasa 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasa 3 przy obciążeniu do 25VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik dostosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością montażu na szynie DIN. Kompatybilny jest z szynami prądowymi o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.