Модель: T-XL4A+400/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-400/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 400A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i zapewnia klasę dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 5VA. Konstrukcja przekładnika została zaprojektowana zgodnie z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Element wyposażono w otwór o średnicy wewnętrznej 20,4mm. Urządzenie przystosowano do pracy w temperaturze od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm.