Модель: T-XL4A-400/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4A-400/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 400A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 15VA, 1 przy obciążeniu do 20VA oraz 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada otwór o średnicy wewnętrznej 20,4mm oraz jest przystosowana do montażu przykręcanego lub na szynie DIN przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Przekładnik może pracować z szynami prądowymi o wymiarach 15,5mm x 15,5mm oraz 21mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74mm x 45mm x 98mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.