Модель: T-XL4A-400/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-400/1A
Опис
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-400/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, natomiast przy obciążeniu 20VA klasa dokładności wynosi 1 lub 3.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz umożliwia montaż na szynie prądowej o wymiarach 15,5x15,5mm lub 21x11mm. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 74x45x98mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.