Модель: T-XL4A+300/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-300/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Obudowa charakteryzuje się wymiarami 74x45x98mm, a średnica wewnętrzna otworu wynosi 20,4mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.