Модель: T-XL4A-300/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-300/5A
Опис
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 15VA, 1 przy obciążeniu do 15VA oraz 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz przystosowana jest do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74mm x 45mm x 98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.