Модель: T-XL4A-300/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-300/1A
Опис
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy typu XL4A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 300A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia, klasa dokładności wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu dostępnych akcesoriów montażowych. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 20,4mm, a wymiary otworu na szynę prądową to 15,5mm x 15,5mm oraz 21mm x 11mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Całkowite gabaryty elementu wynoszą 74x45x98mm. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia. Opcjonalnie dostępne są elementy montażowe umożliwiające rozszerzenie sposobu instalacji przekładnika.