Модель: T-XL4A-250/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-250/1A
Опис
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-250/1A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz wymiary szyny prądowej 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.