Модель: T-XL4A-200/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL4A-200/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 20,4mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.