Модель: T-XL4A-200/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-200/1A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-200/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla wartości do 10VA, 1 dla wartości do 15VA oraz 3 dla obciążenia do 20VA.
Element wyposażony jest w otwór o średnicy wewnętrznej 20,4mm. Dopuszcza montaż na szynę prądową o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C, a jego konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN.