Модель: T-XL4A+150/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-150/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A-150/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 150A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Średnica wewnętrzna otworu przekładnika wynosi 20,4mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Komponent przystosowany jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 74x45x98mm.