Модель: T-XL4A+150/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-150/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 150A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i osiąga klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 2,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz wymiary obudowy 74x45x98mm. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.