Модель: T-XL4A+125/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w obwodach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu 20,4mm. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 74 x 45 x 98mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN.