Модель: T-XL4A-125/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/5A
Опис
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-125/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 10VA oraz 3 przy maksymalnie 12,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz przystosowany jest do szyn prądowych o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie zachowuje swoje właściwości techniczne w zakresie temperatur pracy od -20 do 45°C.