Модель: T-XL4A-125/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-125/1A
Опис
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-125/1A przeznaczony jest do przekształcania prądów pierwotnych o wartości 125A na prąd wtórny o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje trzy klasy dokładności: 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, klasę 1 przy 10VA oraz klasę 3 przy 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz dostosowanie do szyn prądowych o wymiarach 15,5x15,5mm lub 21x11mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 74x45x98mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.