Модель: T-XL4A+120/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-120/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA zapewnia precyzyjną pracę w układach pomiarowych.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością zainstalowania na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Komponent spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.