Модель: T-XL4A-120/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-120/1A
Опис
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-120/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 10VA oraz 3 przy maksymalnie 12,5VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 74x45x98mm. Rozmiar obsługiwanej szyny prądowej wynosi 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm.