Модель: T-XL4A+100/5A-0.2S
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/5A-0.2S
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL4A-100/5A-0.2S służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do poziomu prądu wtórnego wynoszącego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika mieści się w przedziale od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 74x45x98mm. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.