Модель: T-XL4A+100/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.52 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL4A-100/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 20,4mm oraz wymiary zewnętrzne 74x45x98mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.