Модель: T-XL4A-100/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL4A-100/1A
Опис
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL4A-100/1A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia do 5VA, 1 dla obciążenia do 7,5VA oraz 3 dla obciążenia do 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 20,4mm oraz umożliwia prowadzenie szyny prądowej o wymiarach 15,5mm x 15,5mm lub 21mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 74 x 45 x 98mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.