Модель: T-XL3E+800/5A-0.2
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/5A-0.2
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o wartości 800 A oraz prądem wyjściowym 5 A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10 VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 60 Hz, a dopuszczalna temperatura otoczenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28 mm oraz wymiary zewnętrzne 62 x 51 x 78 mm. Montaż może być realizowany poprzez przykręcenie korpusu, a opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.