Модель: T-XL3E-800/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3E-800/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 20VA, 1 przy obciążeniu do 30VA oraz 3 przy obciążeniu do 35VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 28mm, a dopuszczalny wymiar szyny prądowej to 30,5mm x 10,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62mm x 51mm x 78mm.