Модель: T-XL3E-80/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-80/1A
Опис
Przekładnik prądowy 80/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3E-80/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 80A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest zależna od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 3,75VA oraz 3 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz pozwala na montaż na szynie prądowej o wymiarach 30,5mm x 10,5mm. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Wymiary fizyczne przekładnika to 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.