Модель: T-XL3E-750/5A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.36 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-750/5A
Опис
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3E-750/5A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 750A na wyjściowy prąd pomiarowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 20VA oraz klasę 1 przy maksymalnie 30VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz wymiary zewnętrzne 62x51x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie również do montażu na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C.