Модель: T-XL3E-75/1A
Виробник: CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Waga: 0.45 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3E-75/1A
Опис
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3E-75/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 75A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia: klasa 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, klasa 1 przy 2,5VA oraz klasa 3 przy 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 28mm oraz dostosowana jest do montażu na szynie prądowej o wymiarach 30,5x10,5mm. Urządzenie może być mocowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie za pomocą adaptera na szynę DIN. Fizyczne wymiary elementu wynoszą 62x51x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20 do 45°C.